Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

První pololetí letošního roku

1. 9. 2017

Letošní výsledky z výstav jsou velice pěkné. Zireček získal na výstavě choského psa v HK na Stříbrném rybníku V3 z třiceti psů. Na Krajské výstavě v HK získal ocenění V1 VT. V červenci jsme byli na Národní výstaě v Ml. Boleslavy, kde získal ocenění V v srpnu se konal Memoriál ing. Findejse, kde Zireček získal V1 CAC z dvacetipěti psů ve tř. otevřené a společně s Deriskou byli nejlepším párem výstavy.Je to moje zlatíčko.

 

Loňské úepěchy

8. 3. 2017

 

Zirgan Vigilo

18. 2. 2016

Stránky Heronka rozšiřuji o dalšího chovného psa Zirgana Vigilo.Jeho DKK je 2/2.Zkoušky z nedostatku času nemá. Má několik výstavních úspěchů. Na Krajské výstavě v HK 2015 získal známku V1, KV a v závěrečných soutěžích obhájil druhé místo v soutěži neuznaných plemen. Na Klubové výstavě ve Zdeřině 2015 získal V2 rez.CAC. Další foto po otevření celého příspěvku

 

Vnuk Archie z Pouchova

7. 9. 2013

Uspěšný, krásný choďák Archie z Pouchova, Heronkův vnuk, nakryl před měsícem Uriu Vigilo. Vzhledem k tomu, že fenka má nevolnosti, vybírá si, co bude papat, předpokládám, že bude březí. Štěnda by se měla narodit začátkem října.

 

Potomci Heronka

27. 1. 2013

 Heronek má několik úspěšných potomků. Předně je chovná Zefira z Daš. zátiší DKK 0/0,Denny z Daš. zátiší doufám bude uchovněný, má DKK 2/2.

 

Smutná zpráva

27. 1. 2013

 Dne 24.9.2O12 dotlouklo Heronkovi srdíčko. Odešel ve spánku. Bylo to náhle. Dle pitvy měl srdce zalité krví.Otrava se jednoduchým toxikologickým rozborem nepotvrdila.Dle pitvy to byl úplně zdravý pes ve výborné kondici. Podobné stavy bývají dle paní doktorky po autonehodách nebo jiných velkých šocích, což v případě Heronka nepřichází v úvahu. Možná důkladnější toxikologický rozbor by něco našel, ale život to kamarádovi nevrátí a i kdyby byl otráven, nikomu nic nedokážu.Nikdy na něho nezapomenu.Byl to můj miláček.Doma jsem v tu dobu měla neprodaného pejska Zirgana, takže volba byla jasná - nechala jsem si ho.Zirgan zůstal doma.

 

Heronek má potomstvo

25. 7. 2012

Heronkovi se narodilo v chovatelské stanici Sannaro šest krásných štěňátek . Dvě holčičky a čtyři kluci. Štěňátka se mají k světu. Po otevření celého příspěvku foto z krytí Sunny z Daš. zátiší a Herold Vigilo.

 

Vítej nový roku 2012

1. 1. 2012

Tak jsme všichni přežili ten ošklivý, pro človíčky pěkný, ohňostroj a budeme se těšit na dny příští. Herold kryl dva dny před Silvestrem fenku Rebecu Renu bryvilsár, tak doufám, že vše vyjde a bude zase nějaký potomek. Jinak doma máme ještě stále volného a moc pěkného Xizanga. Už mu jsou tři měsíce, je to lumpík.Po otevření celého příspěvku fotka s Heroldem.

 

Další potomci

16. 10. 2011

Tak jsem kryl další fenky. Qweri z Daš. zátiší by měla mít moje štěňátka koncem října. Také za mnou přijela z daleké Francie fenka Sněžka Eclipse z daš. zátiší. Pro mne to byla velká čest, že si její páníčkové vybrali právě mne. A dnes přišla paničce radostná zpráva, ve Francii štěňátka budouuu. Několik mých fotek ze září letošního roku bylo dáno do fotogalerie pod názvem podzimní procházky.

 

Radostné novinky

27. 6. 2011

Během víkendu došly dvě radostné novinky. Unika Meg Bryvilsár porodila pět krásných chodských holčiček. Pokud by měl někdo zájem o fenku, přihlašte se p. Kudrnáčové, chov. st. Bryvilsár.

Werona Bryvilsár má také štěňátka, také jich je pět, jedna fenka a čtyři pejskové.Fenka je zadaná,pejskové ještě čekají na své páníčky. Hlaste se p. Daňkové, chov. st. Cidabro.