Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Erisčina štěňátka

18. 7. 2010

Fena Eris Vigilo má volné ještě dva pejsky ze spojení Eris a Kim z Dašického zátiší. Jsou narozena 23.6.2010 a k odběru budou od 18.srpna.  více info včetně fotografií na www.champeriska.estranky.cz

 

Vrh "B" z Vrchštěp

18. 7. 2010

Heroldova štěňátka se mají čile k světu. Jsou dva pejsci a tři fenky. Protože jsou ještě některá nezadaná, ukládám zde tel. na paní Pfeifrovou do Vrchlabí - 605914608. Odběr štěňátek je začátkem srpna nebo dle dohody. Po otevření celého příspěvku najdete fota štěňátek.

 

Potomci jsou na světě!

12. 6. 2010

Tento týden se Cleaře narodilo pět štěňátek. Netrpělivě čekáme na první fota, která sem též umístíme. Přejeme jim hodně zdraví, a mamince také, ať z nich vyrostou samí šampióni, a nebo stačí jen rodinní mazlíčci, kteří se budou mít celý svůj psí život jako v bavlnce.

 

Kryl jsem

11. 4. 2010

8.4. za mnou přijela fena Clera Agisto. I když se trochu zdráhala, přeci jsem ji přemluvil a jsem zvědavý kolik potomků bude a zda vůbec nějací budou. Štěňátka by se měla narodit koncem května. Pokud byste si chtěli  zamluvit štěňátko, spojení na paničku Clery , p. Pfeifrovou,  je na klubových stránkách. Po otevření celého příspěvku najdete foto nás obou.

 

Předjaří v údolí

11. 4. 2010

Březnový výlet do údolí, kde byly ještě zytky sněhu, jsme ukutečnili já Herold, Ilisa Dixi a naše panička týden před velikonocemi.Fotky jsou v albu na rajčeti.

http://pohodli.rajce.idnes.cz/C_predjari_v_udoli/

 

Lednový výlet

25. 1. 2010

V lednu jsem s paničkou, Ilisou a Mirandou jel na výlet do našeho údolí. Bylo tam krásně, sněhu nebylo tolika jako doma, tak se nám dobře lítalo ve sněhu. Fotky najdete na rajčeti v odkazech.

 

Deny z Horské samoty má 0/0

17. 11. 2009

Moje dcerka Deny z Horské samoty má za sebou RTG kloubů a předběžně s tím nejlepším výsledkem 0/0. Tak doufám, že i na papíře bude schodný výsledek, majitelům i fence gratuluji a těším se na vnoučátka.

 

Na jaře budu krýt

26. 10. 2009

Tento týden se ozvala paniččce paní, že by ráda, kdybych na jaře kryl její fenku Bony z Horské samoty. Tak se budu těšit na den D, i když to bude ještě dlouho trvat. Nejprve musí proběhnout celá zima. Ach jo.

 

co jsem dělal v létě

26. 10. 2009

Co jsem dělal v létě a kde jsem s paničkou byl? Jezdili jsme s paničkou a někdy Ilisou Dixi, Eriskou, nebo jen s paničkou do našeho údolí. Navštívili jsme též zříceninu hradu Vízimburk. Prošli jsme Babiččino údolí v místech, kam většinou návštěvníci nechodí, ale je tam krásně. Také jsem se s ostatními cachtal v řece. Ostatně posuďte sami. po otevření alb ve fotogalerii.

 

Výstava Kolín 2009

12. 10. 2009

Tak jsem se zúčastnil výstavy chodských psů v Kolíně. ve třídě vítězů. P. rozhodčí o mě řekla, že jsem sice nejhezčí pes v kruhu, ale při prohlídce zubů jsem na ni trochu zavrčel (ona sahala na moji paničku), a tak jsem si vysloužil až třetí místo. Příště musím být hodnější. Jinak jsem se předvedl pěkně. Také jsem se fotil se svým taťkou Birir Prima Dajou. Fotky ve fotogalerii. Výstavy se zúčatnili i mé dvě děti - Lee z Dašického zátiší a Denny z Horské samoty.